Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Wiśniewski: Sędzia ciągle słyszał jakieś głosy

15 marca 2008

- Głównym bohaterem meczu, niestety negatywnym, był sędzia - powiedział po porażce z Lechią obrońca Wisły Płock, Jacek Wiśniewski.
- Nawet gdyby Lechia wygrała np. 3-2, to powiedziałbym z całym szacunkiem, że byli lepsi. Ale gospodarze nie byli wcale lepszym zespołem, a zdobyli trzy punkty strzelając bramkę po kontrowersyjnej sytuacji - stwierdził doświadczony piłkarz Wisły.

W tym momencie do rozmowy włączył się rzecznik prasowy Wisły Płock, Maciej Wiącek: - Niech ktoś wreszcie napisze o tej sytuacji. Czujemy się skrzywdzeni, bo na środku boiska ewidentnie faulowany był Gevorgyan i po tej akcji Lechia strzeliła bramkę. Powinniśmy mieć także rzut karny, ale on również nie został "gwizdnięty". Mówię to w imieniu klubu i proszę mnie zacytować.

- Uważam, że mecz był spotkaniem typowo remisowym. Żadna ze stron nie stworzyła sobie jakichkolwiek okazji do zdobycia bramki - dodał z kolei Wiśniewski.

- Prawda jest taka, że w sobotę nie spisał się nie tylko sędzia, ale także nasz prawy pomocnik - Sławomir Peszko, który niepotrzebnie coś tam powiedział sędziemu. Takie coś nie powinno mieć miejsca, bo skoro jest wybrany przez kogoś kapitan zespołu, to tylko on powinien rozmawiać z sędzią. Inny piłkarz może coś powiedzieć do siebie, ale nie do arbitra. Od tego jestem ja. Za to jestem trochę zły na Peszkę, na pewno wszyscy jesteśmy troszkę źli, ale Sławek wie co zrobił i na pewno to przemyśli - przyznał były zawodnik m.in. Górnika Zabrze i Cracovii Kraków.

- Sytuacja po końcowym gwizdku, kiedy podeszliśmy do sędziego dotyczyła Vana Gevorgyana, który podobno coś powiedział do arbitra. Temu ostatniemu w ogóle cały czas się wydawało, że ktoś coś do niego mówi. 12 tys. ludzi krzyczy, a on niby słyszał, jak ktoś ciągle coś do niego mówił, podczas gdy ja nie słyszałem kolegi stojącego pół metra obok. Sędzia miał chyba wyostrzony słuch - zakończył defensor płocczan.
(ks / lechia.gda.pl) 15 marca 2008, 22:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.095