Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

MOSiR się tłumaczy

21 marca 2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekrutacji w Gdańsku wydał oświadczenie dotyczące kłopotów w organizacji ostatniego meczu Lechii z Wisłą Płock.
"Ustosunkowując się do informacji Zarządu OSP Lechia Gdańsk w sprawie usterek organizacyjnych podczas meczu z Wisłą Płock, dotyczących niedrożności bram wyjściowych, MOSiR w Gdańsku gorąco przeprasza wszystkich kibiców za wszelkie utrudnienia i niedociągnięcia organizacyjne zaistniałe na stadionie MOSiR w Gdańsku.

Jednocześnie informujemy, że nie jesteśmy organizatorem zawodów piłki nożnej II ligi. Zgodnie ze statutem, MOSiR w Gdańsku administruje obiektem przy ul. Traugutta 29, co zobowiązuje nas do zarządzania powierzoną infrastrukturą, jej rozbudową oraz modernizacją i remontami, dla bieżącego utrzymania obiektu, a w szczególności należytego przygotowania stadionu zgodnie z wytycznymi Ustawy o Kulturze Fizycznej, Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych oraz wytycznymi UEFA i PZPN w zakresie stanu bezpieczeństwa.

Ponadto pragniemy zapewnić wszystkich kibiców i zwolenników piłkarzy Lechii Gdańsk, że wspólnie z OSP Lechia i Agencją Ochrony "Taurus" dokonaliśmy wszechstronnej analizy wszystkich działań podczas organizowanych zawodów, ustaliliśmy zadania do realizacji i głęboko wierzymy, że zaistniała sytuacja w przyszłości już się nie powtórzy.

Dyrekcja MOSiR Gdańsk
"
(mol / MOSiR) 21 marca 2008, 17:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086