Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia gotowa na I ligę?

26 marca 2008

Dla trenera Lechii niedzielny mecz z Polonią, oraz środowy z Legią będzie swego rodzaju próbą sił.
- Dobry wynik z Polonią pozwoli nam na dłużej pozostać w czołówce (II ligi - przyp. red.), a my bardzo chcemy awansować do ekstraklasy - powiedział Dariusz Kubicki.

- Z Legią będzie to ciekawy dla mnie pojedynek o tyle, że na jego podstawie będę mógł stwierdzić, w jakim punkcie znajduje się mój obecny klub. Czy tkwimy głęboko w II lidze, czy może rzeczywiście jesteśmy już blisko ekstraklasy - podsumował Kubicki.

Trener Biało-Zielonych skomentował spekulacje prasowe dotyczące jego rywalizacji z trenerem Legii: - Nie ma to dla nas żadnego znaczenia, dodają one tylko dodatkowego smaczku temu pojedynkowi, ale raczej z punktu widzenia dziennikarskiego. Lechia gra z Polonią, a nie Kubicki gra z Wdowczykiem, i to jest najważniejsze.
(mol / Gazeta Wyborcza) 26 marca 2008, 13:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.071