Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bartosz Jurkowski nie zagra z Polonią?

26 marca 2008

Przed ważnym spotkaniem z Polonią Warszawa, zespół Lechii być może dozna osłabienia. Z powodu urazu być może nie zagra, obrońca Bartosz Jurkowski.
Jak podaje gazeta "Fakt", wczoraj piłkarz przedszedł badania USG. Wyniki nie były zbyt pomyślne dla byłego zawodnika Jagielonii a obecnie gdańskiej Lechii.

- Poczułem ból, a po wczorajszym badaniu USG okazało się, że mam krwiaka na mięśniu dwugłowym lewego uda. Wprawdzie jest on już w fazie gojenia, lecz trudno dziś wyrokowac, czy zdążę na sto procent przygotowac się do najbliższego meczu - powiedział Bartosz Jurkowski.

- Jeśli to się nie uda, to zrozumiałe, że lepiej będzie, by zagrał ktoś znajdujący sie w pełnej dyspozycji. Szkoda, że tak się stało, bo czułem się na boisku coraz lepiej. Ale taki już los piłkarza - dodaje na zakończenie Jurkowski.
(pd / Fakt) 26 marca 2008, 15:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020