Na żywo: Koniec meczu! Lechia wygrała.

30 marca 2008

O godz. 14:40 na stadionie przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku rozpoczął się mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy 2. w tabeli Lechią, a 3. Polonią Warszawa.

I połowa:
1' - Rozpoczęcie meczu.
18' - Po blisko 20 minutach gry na boisku przeważają gospodarze, nie potrafią jednak stworzyć większego zagrożenia pod bramką Polonii.
22' - Dwa groźne strzały Piątka, dwa rzuty rożne, w Gdańsku wciąż jednak bez bramek.
40' - Żółtą kartką ukarany Rogalski. Rośnie przewaga Lechii.
45'+2' - Koniec pierwszej połowy.

II połowa:
46' - Druga połowa rozpoczęta od uderzenia "Czarnych Koszul", które po kilkudziesięciu sekundach gry prowadzą 1:0 po strzale Gilewicza. Bramka padła po błędzie defensywy Lechii.
62' - Zmiana: Kasperkiewicz > Pęczak, dwie minuty później: Rybski > Andruszczak.
67' - 1:1! Do remisu doprowadza Buzała po świetnym dograniu wprowadzonego przed chwilą na boisko Rybskiego.
75' - 2:1 dla Biało-Zielonych, których na prowadzenie wyprowadza Rybski! Lechiści prowadzą jedną bramką, ich ataki jednak nie ustają.
82' - Lechia dalej naciera: Buzała ukarany żółtą kartką, Hirsz zmienia Cetnarowicza.
90'+2' - Koniec meczu.

LECHIA GDAŃSK - POLONIA WARSZAWA 2:1 (0:0)
67' Buzała, 75' Rybski - 47' Gilewicz

Lechia: Kapsa - Pęczak (62' Kasperkiewicz), Wołąkiewicz, Manuszewski, Kosznik - Andruszczak (64' Rybski), Trałka, Piątek, Rogalski - Buzała, Cetnarowicz (82' Hirsz).
(osk / lechia.gda.pl) 30 marca 2008, 12:18