Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Kasperkiewicz wrócił do Gdańska

16 kwietnia 2008

Młody pomocnik Lechii powinien za około trzy tygodnie rozpocząć rehabilitację.
Niecałe dwa tygodnie temu, w meczu z Legią Warszawą, doszło do feralnego starcia Jakuba Wawrzyniaka z Piotrem Kasperkiewiczem, po którym zawodnik Lechii musiał opuścić boisko. Lekarze zdiagnozowali złamany obojczyk.

Piotr dzisiaj spotka się z trenerem odnowy biologicznej Robertem Dominiakiem, który zaplanuje mu okres rehabilitacji. Na dniach przejdzie także badanie kontrolne. Prześwietleniu poddany zostanie obojczyk Piotra, aby ocenić czy kość dobrze się zrasta.

- Kontuzja nie pozwalała mi na pełną samodzielność stąd postanowiłem pojechać do rodziny do Łodzi, gdzie spędziłem ostatnie dwa tygodnie. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, mimo że głód za piłką stale wzrasta. Na początku byłem trochę przybity, ale pomoc rodziny jak i wsparcie kolegów z drużyny dobrze wpływa na moje samopoczucie.

- Prawdopodobnie za około trzy tygodnie zdejmę usztywniacz i zacznę wracać do treningów. Na początku będą to ćwiczenia rehabilitacyjne. Mam nadzieję, że po krótkiej rehabilitacji wrócę do treningów z zespołem.
(mol / lechia.pl) 16 kwietnia 2008, 12:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083