Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Każdy to powie, Wisełka rządzi w Krakowie

17 kwietnia 2008

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 rozegrane zostaną najstarsze derby Polski.
Meczem 7. kolejki, bez wątpienia należy nazwać mecz Wisła - Cracovia. W najbliższą niedzielą obie drużyny zmierzą się na stadionie przy ulicy Reymonta. Jak wiadomo, mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i każdy wynik jest możliwy.

W nadchodzącej kolejce Ligi BetONów, rozegrane zostaną trzy mecze II-ligowe z udziałem czterech drużyn walczących o awans do I ligi. W piątek odbędzie się spotkanie na szczycie zaplecza ekstraklasy. Drugi w tabeli Piast podejmie u siebie, czwarty Znicz.

Dzień później Lechia Gdańsk zagra na wyjeździe z ŁKS-em Łomża. "Biało-Zieloni" wydają się być murowanym faworytem tego widowiska sportowego. Jednak należy pamiętać, że tegoroczny beniaminek potrafił zremisować u siebie bezbramkowo z Piastem. Zapowiada się ciężka potyczka.

Ostatnim meczem II-ligowym tej kolejki, będzie mecz Tur - Śląsk. Podobnie jak gdańszczanie, tak i wrocławianie zmierzą się z teoretycznie dużo słabszym rywalem. Jaki padnie wynik w tym meczu, okaże się już w najbliższą sobotę.

W Poznaniu odbędzie się arcyciekawy mecz na szczycie I ligi. Lech zagra z Dyskobolią. Spotkanie to jest o tyle istotne, że może zdecydować o tym kto zdobędzie Wicemistrzostwo Polski w obecnym sezonie.

Różnice w tabeli Ligi BetONów są bardzo niewielkie. Najbliższa kolejka może przynieść duże zawirowanie na podium. Zachęcamy do typowania!


Typuj 7. kolejkę Ligi BetONów!
Aktualna tabela rozgrywek
(mol / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2008, 15:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056