Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mateusz Bąk chce pozostać w Gdańsku

17 kwietnia 2008

W środę po siedmiu miesiącach przerwy do bramki powrócił bramkarz Lechii , Mateusz Bąk. Zagrał on cały mecz w IV-ligowych rezerwach, które grały w Rumi z Orkanem.
"Bączek" pozytywnie ocenia swój występ, ale przyznaje, że początek meczu był dla niego trudny z racji, że było to pierwsze spotkanie po kontuzji.

- Graliśmy spotkanie w IV lidze z Orkanem, które wygraliśmy. Jestem zadowolony ze swojego występu, ponieważ zachowałem w nim czyste konto.

- Jeżeli chodzi o moją postawę w tym meczu to jestem zadowolony, gdyż popisałem się kilkoma dobrymi interwencjami.

- Na pewno pierwsze 15-20 minut spotkania było ciężkie, ale wiadomo, że jest to mój pierwszy występ po siedmiu miesiącach przerwy.

- Zgadzam się, że być może brakuje mi rytmu meczowego i ogrania, ale to jest normalne po takiej przerwie. Niemniej myślę, że to przyjdzie z czasem. Wystarczy kilka meczów i będzie dobrze.

Mateusz w rozmowie z nami przyznał, że nie odczuwa już żadnych skutków kontuzji i jest gotowy w stu procentach do gry w II lidze.

- Nie odczuwam już żadnych skutków kontuzji. Trenuję już z pierwszym zespołem około trzech tygodni i pracuję na maksymalnych obrotach. Jestem gotowy pod każdym względem w stu procentach. Wierzę, że niedługo wszystko będzie ok.

- Po to trenuję ciężko na treningach żeby zagrać w II lidze. Jestem przekonany, że jestem gotowy, aby zagrać w pierwszym zespole.

Mateusz Bąk odniósł się również do sprawy kontraktu, który kończy się w czerwcu 2008 roku.

- Nie było jeszcze żadnych konkretnych rozmów ze mną w sprawie. Wiem, że przy okazji meczu w Warszawie były jakieś rozmowy i działacze dali jakąś propozycję. Ja jednak do dzisiejszego dnia nie dostałem żadnego sygnału od mojego menedżera.

- Bardzo chciałbym zostać w Gdańsku, w tym klubie i zagrać w barwach I-ligowej Lechii. To zdanie powinno być dużą wskazówką i odpowiedzią dla działaczy w sprawie szansy na porozumienie w sprawie mojej umowy.

- Bardzo mnie cieszy postawa chłopaków w tej rundzie. Nie ma się jednak, co podpalać, tylko w każdym meczu zdobywać punkty i walczyć o awans do upragnionej ekstraklasy.

- Z drugiej strony trochę jest mi smutno, że muszę oglądać grę chłopaków z trybun. Będę jednak robił wszystko, żeby wrócić jak najszybciej.
(pd / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2008, 19:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012