Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Jędrzejczak: Boisko uniemożliwiało grę w piłkę

21 kwietnia 2008

Po wyjazdowym spotkaniu z Polonezem Bobrowniki, bardzo zadowolony z wygranej był trener rezerw, Robert Jędrzejczak.
- Zadowolony jestem z trzech punktów. Były oczywiście mankamenty w naszej grze, ale cieszymy się z kolejnej wygranej w lidze.

- W tym spotkaniu pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, z których jedna zakończyła się zdobyciem gola.

- W drugich 45 minutach gry, zagraliśmy już gorzej i nasza przewaga nie była duża. Gospodarze mieli kilka świetnych okazji do strzelenia gola, ale na szczęście dla nas żadnej nie wykorzystali.

- Drużyna Poloneza to bardzo niewygodny przeciwnik, groźny zwłaszcza na swoim boisku. Jestem przekonany, że urwą tutaj punkty innym rywalom.

- Myślę jednak, że na wynik tego spotkania mógł mieć wpływ fatalny stan murawy w Bobrownikach. Boisko po prostu uniemożliwiało grę w piłkę.
(pd / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2008, 00:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.079