Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

II liga różni się tylko detalami

21 kwietnia 2008

Łomża miała okazać płotkiem na drodze do ekstraklasy. W rzeczywistości okazała się poważną przeszkodą.
Felieton piłkarza Lechii Andrzeja Rybskiego - Gazeta Wyborcza:

Przed nami ostatnia prosta. Pierwszy płotek, jaki stał na drodze, to ŁKS Łomża. Niestety, nie zdołaliśmy utrzymać tempa, które narzuciliśmy od paru meczów, i nie byliśmy w stanie przeskoczyć czysto przeszkody. Wszyscy jesteśmy świadomi, przed jaką szansą dla Lechii, Gdańska, kibiców i nas samych stoimy, dlatego o jakimkolwiek lekceważeniu przeciwnika nie może być mowy. Zespół był w pełni skoncentrowany i żądny zwycięstwa.

W II lidze nie ma wielkiej przepaści między zespołami z przodu tabeli a drużynami zamykającymi stawkę. Różnią nas detale, których akurat w sobotę po naszej stronie zabrakło. Po takich meczach krystalizują się dwie wartości - świadomość i korzyść. Jesteśmy świadomi, że w sporcie zdarzają się takie wpadki, nawet najlepszym, ale nauczeni doświadczeniem musimy potrafić z meczu przegranego wyciągnąć korzyść w postaci pozytywnej złości, energii motywującej, która ma być odskocznią do kolejnych wygranych.
(greg / Gazeta Wyborcza) 21 kwietnia 2008, 17:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087