Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zapomnieć o Łomży, przed nami Warta

21 kwietnia 2008

- Najgorsza była wolna niedziela, bo cały czas rozpamiętywałem ten mecz. Teraz zaczął się jednak nowy tydzień i liczy się już tylko następne spotkanie z Wartą Poznań - mówi pomocnik Lechii Łukasz Trałka.
Czy lechistów zdekoncentrował fakt, że mimo porażki i tak pozostaną na pozycji lidera?

- Chyba nas to zdekoncentrowało - tłumaczy piłkarz Lechii Robert Hirsz. - Wiedzieliśmy, że i tak będziemy mieli pozycję lidera, więc jak przegramy, to nie będzie końca świata. Zabrakło nam przez to waleczności - wyjaśnia na łamach Gazety Wyborczej Robert Hirsz.

- Faktycznie, zabrakło nam koncentracji - dodaje Paweł Buzała.

- Mnie nie zdekoncentrował wynik Piasta. Nie myślałem o tym, że i tak zostaniemy liderem. Po prostu ten mecz nam nie wyszedł. Popełniliśmy co prawda tylko jeden poważny błąd, ale zakończył się stratą gola. Szkoda naszych sytuacji, bo wtedy mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć. A najbardziej szkoda, że nie odskoczyliśmy Piastowi na cztery punkty. Sami podnieśliśmy sobie skalę trudności awansu do ekstraklasy - wyjaśnia Łukasz Trałka.

Szansa na rehabilitację po porażce w Łomży już w sobotę. W Poznaniu na stadionie Lecha, Biało-Zieloni zagrają z Wartą.

- Fajnie będzie znowu zagrać na Bułgarskiej. Przez pięć lat byłem piłkarzem Lecha, znam dobrze to boisko i jego klimat. Jest fajna płyta, można pokazać wszystkie umiejętności i zagrać dobrą piłkę. Przyjeżdża lider, niech się nas boją - zapowiada Buzała.
(greg / Gazeta Wyborcza) 21 kwietnia 2008, 17:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052