Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Paweł Kapsa: Strzelić jednego gola więcej

16 maja 2008

Rywalizacja o miejsce w bramce po powrocie Mateusza Bąka jest dość ostra. Jednak jak dotąd bluzę z nr "1" ma Paweł Kapsa.
Koncentracja i mobilizacja dla bramkarza ma istotne znaczenie. Zagrać na "zero" z tyłu, a koledzy powinni coś strzelić. Oby swojego konta bramkowe nie powiększył Robert Lewandowski ze Znicza.

- Zdajemy sobie sprawę, że to spotkanie może być decydujące w walce o awans. Zostało jeszcze kilka dni i każdy z nas już teraz stara się zmobilizować maksymalnie. Jest to dla nas ważny mecz i trzeba się przygotować do niego w 100%, dać z siebie wszystko i wygrać.

- Receptą na sukces w tym spotkaniu to strzelić jednego gola więcej od przeciwnika. Znicz udowodnił, że dobrze gra w piłkę i nie przez przypadek zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Sami zawodnicy nie wiedzą, jakie widowisko czeka kibiców w spotkaniu lidera z wiceliderem.

- Nie wiem, jaki to może być mecz. Wszystko zależy od początku tego spotkania. Ciężko powiedzieć czy będzie to ładne widowisko, czy też spotkanie, w którym będzie dużo walki. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Najważniejsze są punkty i awans.

Bramkarz Lechii, uważa, że bardzo cennym zwycięstwem, które może pomóc w awansie miało miejsce w zeszłej kolejce w Katowicach.

- Cieszą te punkty. Kontrowaliśmy przebieg spotkania. Zagraliśmy dobrze w obronie jak i w ataku. Zasłużyliśmy sobie tą grą na zwycięstwo tym bardziej, że graliśmy na ciężkim terenie w Katowicach. To mogą być bezcenne punkty w walce o I ligę.
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2008, 16:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.125