Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W Gdyni wybiorą Miss Kibiców Lechii

16 maja 2008

Lechia Gdańsk wspólnie z "Echem Miasta" organizuje w Trójmieście konkurs, jakiego jeszcze nie było. Wspólnie wybierzmy Miss kibiców Lechii Gdańsk.
Jak wiadomo, kobiety i piłka nożna potrafią przyczynić się do szybszego bicia serca niejednego mężczyznę. Na stadionie przy ul. Traugutta nie brakuje prawdziwych piękności. Szukamy tych, które z zapałem dopingują Biało-Zielonym i kochają swój klub.

Organizatorzy zachęcają do udziału w zabawie dziewczyny, żony, matki, ale również serdeczne koleżanki kibiców Lechii. W drodze internetowego głosowania fani wybiorą te najbardziej urodziwe. Najpiękniejsze Panie organizatorzy zaprezentują w połowie lipca, jeszcze przed startem ligowych rozgrywek. Zwyciężczyni pojawi się na łamach "Echa Miasta", a dodatkowo otrzyma atrakcyjną nagrodę ufundowaną przez zarząd Lechii Gdańsk.

Jednocześnie wybory na Miss Kibiców prowadzone są w trzech innych trójmiejskich klubach: Arce Gdynia, GKS-ie Wybrzeże Gdańsk oraz Prokomie Trefl Sopot (kolejność alfabetyczna). Na tym jednak nie koniec. W następnym etapie spośród czterech piękności kibice wybiorą Miss Kibiców Lato 2008.

Organizatorzy konkursu przyjmują elektroniczne zgłoszenia pod adresem rafal.rusiecki@echomiasta.pl oraz w siedzibie redakcji "Echo Miasta" - Gdynia, ul. Świętojańska 38/4 (na przeciwko Kolegiaty).

W "Młynie" na Lechii często pojawiały się ładne dziewczyny:

Fot. 1
Fot. 2
Fot. 3
(greg / Echo Miasta) 16 maja 2008, 10:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028