Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

GW: Felieton Andrzeja Rybskiego

20 maja 2008

Kilka minut po wejściu na boisko Andrzeja Rybskiego, Lechia wywalczyła rzut karny i zdobyła bramkę.
Felieton piłkarza Lechii Andrzeja Rybskiego - Gazeta Wyborcza:

Stało się! Lechia Gdańsk zawitała na mecie, a organizatorzy biegu nawet nie użyli fotokomórek. Wbiegliśmy pierwsi, oszczędzając sobie nerwów, jakie panują w tłocznym gronie pretendentów do ekstraklasy.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani przebiegiem zdarzeń. Za wszelką cenę chcieliśmy sobie oszczędzić stresującej końcówki sezonu i w niedzielę dopięliśmy swego.

Pokonując Znicza Pruszków ukoronowaliśmy rok pracy, w którym cała gama emocji przeszywała naszego drużynowego ducha. Począwszy od tych radosnych, gdy cieszyliśmy się z sukcesów, aż po te frustrujące, z których na całe szczęście potrafiliśmy czerpać nauki, by jako zespół się rozwijać.

Mimo już osiągniętego celu, w naszej szatni nadal unosi się zapach ambicji. Teraz czeka nas runda honorowa, a w niej chcemy udowodnić, kto bezsprzecznie zasługuje na miano lidera rozgrywek. Takim podejściem broniliśmy przodownictwa w tabeli, w konsekwencji awansując, to i tą samą metodą musimy utrzymać dla Lechii i Gdańska ekstraklasę na "lata".
(greg / Gazeta Wyborcza) 20 maja 2008, 08:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044