Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Typuj finał Ligi Mistrzów!

20 maja 2008

Uczestnicy Ligi BetONów maja możliwość wytypowania wyniku w środowym meczu finałowym Pucharu Europy pomiędzy Manchesterem United a Chelsea Londyn.
12. kolejka ligi typerów rozpoczęła się w sobotę o 17:00 w Lublinie, gdzie Motor zmierzył się ze Śląskiem. Dobry wynik w tym spotkaniu wytypowało 115 graczy, w tym 14 jako pewniak. Pół godziny później rozpoczęło się drugie spotkanie. Na szczeblu IV-ligowym Bałtyk podjął u siebie drugi zespół Lechii. Zdecydowana większość Betonów typowało zwycięstwo Biało-Zielonych. Dobry wynik trafiło 10 osób.

O 19:00 rozpoczął się najważniejszy tego dnia mecz dla fanów Lechii. Wisłą Płock podjęła u siebie Piasta Gliwice. Remis w tym spotkaniu obstawiło 258 graczy. W ostatnim sobotnim meczu Polonia Warszawa zmierzyła się z Arką Gdynia. Dobry wynik trafiło 104 Betonów, w tym 4 jako pewniak.

W niedzielę o 14:40 odbył się ostatni mecz 12. kolejki. Lechia pokonała Znicza. Jedynie 64 osób typowało inny wynik niż zwycięstwo Biało-Zielonych. Poprawny rezultat trafiło 152 graczy w tym 44 jako pewniak.

Trzech Betonów zdobyło po 22 punkty w minionej kolejce. Zgodnie z regulaminem rozgrywek wygrał winerek199, który zajmuje najwyższą pozycję w tabeli ligi.

Na dwie kolejki przed końcem ligi pozycję pierwszą zajmuje aram ze 131 punktami na koncie. Pozycję drugą zajmuje ADAMjestCOOL ze stratą punktu do lidera. Ostatnie miejsce na podium zajmuje jatzi ze stratą 4 punktów do pierwszej pozycji.

Już jutro odbędzie się 13. kolejka Ligi BetONów. Bez wątpienia meczem kolejki będzie mecz finałowy Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United a Chelsea Londyn.

Pozostałe mecze rozegrane zostaną na szczeblu drugoligowym. Śląsk Wrocław zagra z Lechią Gdańsk, Piast Gliwice z GKS-em Jastrzębie, Arka Gdynia z Odrą Opole, a Znicz Pruszków z Wartą Poznań.


Typuj 13. kolejkę Ligi BetONów!
Typuj 14. kolejkę Ligi BetONów!
Aktualna tabela rozgrywek
(mol / lechia.gda.pl) 20 maja 2008, 17:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014