Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Kosznik: Trener wyznaczył mnie do wolnych

12 lipca 2008

- Jak ocenię mecz z Worskłą? Obok Zagłębia Lubin to był nasz najsilniejszy letni sparingpartner - przyznał po drugim z rzędu sparingowym remisie 1-1 Rafał Kosznik.
- Piłkarze z Połtawy pokazali, że umieją grać w piłkę i robią to bardzo dobrze. Stworzyliśmy sobie mało sytuacji, dużo mniej niż z Zagłębiem i wyglądało to tak, że rywal grał w piłkę, a my staraliśmy się rozbijać ich szyki. Kilka razy wyszliśmy ze swoimi akcjami, ale to za mało.

Piłkarze z Worskłej grali bardzo wysokim i dość agresywnym pressingiem. - W tej sytuacji powinniśmy więcej pograć piłką, a przynajmniej postarać się o to. Nie robiliśmy tego, szybko pozbywaliśmy się futbolówki, a to była dla rywala woda na młyn, bo ukraińcy grali bardzo dobrze w piłkę techniczną. Cieszymy się z remisu, ale musimy jeszcze popracować nad wieloma rzeczami.

- Czy jestem zadowolony ze swojej dyspozycji? Nie do mnie należy ocenianie samego siebie, ale zostało jeszcze trochę czasu do inauguracji rozgrywek ekstraklasy, a forma ma przyjść na pierwszy mecz. Nasza forma musi iść w dobrym kierunku i wierzę, że tak jest.

- Czy wyjdę w pierwszym składzie w meczu z Legią? Nie wiem, to pytanie należy zadać trenerowi, bo to on ustala skład i wie, kto w danym momencie wyjdzie w pierwszej jedenastce.

"Kosa" opowiedział jak to się stało, że zaczął bić na treningach rzuty wolne. - Jestem w tej chwili jedynym lewonożnym zawodnikiem w kadrze Lechii i ostatnio trener Kubicki wyznaczył mnie do wykonywania rzutów wolnych. Staram się je egzekwować jak najlepiej, ale trenuję je od niedawna. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Czy będę je wykonywał w meczach mistrzowskich? Czas pokaże, bo nie wiadomo kogo trener wyznaczy do stałych fragmentów. Na dzień dzisiejszy obok Piątka i Miklosika jestem wykonawcą tych elementów gry.
(ks / lechia.gda.pl) 12 lipca 2008, 23:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042