Gdańsk: poniedziałek, 1 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dariusz Kubicki odejdzie z Lechii?!

14 lipca 2008

Trener Lechii Dariusz Kubicki nie jest zadowolony z warunków propozycji nowego kontraktu i rozważa rozstanie z klubem po wygaśnięciu obecnej umowy!
Coraz wyraźniej widać, że Lechia ma kłopoty organizacyjne. Niedawno z pracy w klubie zrezygnowali pełniący rolę skauta Robert Sierpiński oraz Krzysztof Chmura z pionu organizacyjnego. Do tego dochodzą zaległości finansowe, o których zawodnicy przebąkują w prywatnych rozmowach już od dłuższego czasu. Teraz okazuje się, że nad opuszczeniem Lechii zastanawia się trener Dariusz Kubicki.

- Nie zgodzę się na zapisy, jakie znajdują się w nowej umowie - mówi szkoleniowiec Biało-Zielonych. - Jeśli nie dojdziemy do porozumienia, nie podpiszę jej. Zostanę na starym kontrakcie i wypełnię go. Ale jednocześnie zacznę się rozglądać za nową pracą - grozi "Kuba" na łamach Faktu.

Sprawę komentuje dyrektor sportowy Lechii Radosław Michalski.

- Zarobki, jakie proponujemy trenerowi, plasują go w pierwszej szóstce szkoleniowców w lidze - mówi.
(mik / Fakt) 14 lipca 2008, 11:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.099