Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Borkowski: Przed nami dużo pracy

10 sierpnia 2008

W swoim pierwszym meczu w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała ze Śląskiem Wrocław 2:2. Mimo, że podopieczni trenera Borkowskiego przegrywali już dwoma bramkami zdołali zapewnić sobie punkt.
- Nie jestem do końca zadowolony z wyniku, ponieważ mieliśmy mnóstwo sytuacji. Szkoda, że nie zakończone bramkami. Wiadomo jest to pierwszy mecz i rozgrywki Młodej Ekstraklasy i chłopcy prezentują jeszcze taki radosny futbol. Zabrakło konsekwencji i skuteczności, która była fatalna. Powinniśmy wykorzystywać te sytuacje, jakie mieliśmy w tym meczu - powiedział trener Tomasz Borkowski.

- Bardzo jestem zadowolony z tego, że moi zawodnicy pokazali charakter i mimo, iz przegrywali zdołali odrobić straty i zremisować to spotkanie i należą się im za to brawa. Pozostał lekki niedosyt, ale nie mogę chłopakom odmówić zaangażowania i ambicji - wyjaśnia były opiekun seniorów.

- Przed nami dużo pracy i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Szkoda błędu Maćka Osłowskiego i straconej drugiej bramki. Zagraliśmy jednak tak jak chciałem czyli ofensywnie. Jedyne zmartwienie to słaba skuteczność. - dodaje na koniec „Borek”
(pd / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2008, 22:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.187