Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Zieliński: Wracamy w niezłych nastrojach

10 sierpnia 2008

Lechia Gdańsk zremisowała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1. Gola dla Biało-Zielonych zdobył Łukasz Trałka. Z remisu zadowolony był trener Lechii, Jacek Zieliński.
- Było widać w pierwszej połowie jakąś tremę w moim zespole na inaugurację ekstraklasy. Zagraliśmy zbyt asekuracyjnie, mało agresywnie. To, co najważniejsze, że nie szukaliśmy jakiejś możliwości do zdobycia bramki. Ataki były niezbyt częste. W drugiej połowie wyglądało to już o wiele lepiej, ale trzeba powiedzieć, że dopisało nam również szczęście. - powiedział na konferencji po meczowej trener Zieliński.

- Gdyby Vuk wykorzystał ten rzut karny, to mogłoby być po meczu. A tak my zwietrzyliśmy swoją szansę. Mieliśmy w drugiej połowie w sumie 3 dogodne sytuacje, stuprocentowe. Paweł Buzała nie wykorzystał żadnej z nich, za to Łukasz Trałka trafił. Skończyło się remisem. Moja subiektywna ocena jest taka, że to sprawiedliwy wynik. Przeciwnik bardzo groźny i pewnie niejednemu zespołowi z czołówki będzie zabierał punkty przy Oporowskiej - zauważa "Zielek".

Mimo, że nie udało się wywieźć trzech punktów szkoleniowiec, który w tym meczu debiutował w roli pierwszego trenera Lechii w ekstraklasie był zadowolony z wyniku.

- Myślę, że w tej sytuacji, biorąc też pod uwagę, jak się wynik układał, muszę być zadowolony z tego remisu. Cieszę się, że nie przegraliśmy na inaugurację, zdobyliśmy punkt, będziemy wracać w niezłych nastrojach do Gdańska- dodaje na koniec były szkoleniowiec Legii Warszawa.

źródło: www.slaskwrocław.pl
(pd / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2008, 22:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013