Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Tarasiewicz: Idziemy w dobrym kierunku

10 sierpnia 2008

Po spotkaniu we Wrocławiu bardziej zadowolony z podziału punktów mógł być chyba opiekun Lechii niż szkoleniowiec gospodarzy Ryszard Tarasiewicz, ponieważ to jego Śląsk prowadził w tym spotkaniu.
- Tak jak mówiłem na konferencji w środku tygodnia: te pierwsze 5, może 6-7 spotkań będą bardzo wyrównane, jeśli chodzi o zaangażowanie zespołów. I tak to dzisiaj wyglądało. Moi zawodnicy również odczuwali tremę. Mecz się nam dobrze ułożył, bo pierwsi zdobyliśmy bramkę i schodziliśmy z prowadzeniem do szatni - powiedział na konferencji po meczu z Lechią Gdańsk trener Ryszard Tarasiewicz.

- Podzielam zdanie trenera Zielińskiego, że gdybyśmy strzelili bramkę na 2:0, to prawdopodobnie wygralibyśmy. Jestem przekonany, że dzisiaj to było spowodowane tym, że to było pierwsze spotkanie- dodaje Tarasiewicz.

Szkoleniowiec gospodarzy uważa jednak, że czas działa na korzyść jego zespołu. żałuje jednak straty punktów zwłaszcza na własnym boisku.

- Z meczu na mecz będzie to lepiej wyglądało. Przede wszystkim, jeśli chodzi o błędy techniczne, których popełniliśmy za dużo. Kilka kontr, które wyprowadziliśmy, przy dokładniejszym dograniu powinniśmy zakończyć zdobyciem bramki- wyjaśnia Tarasiewicz.

- Mieliśmy więcej sytuacji w przeciągu całego meczu. Szkoda, bo nikt nie lubi oddawać punktów, szczególnie grając u siebie. Ale idziemy w dobrym kierunku. Oswojenie się piłkarską Ekstraklasą wpłynie na większą pewność siebie- mówi na koniec z nadzieją w głosie były szkoleniowiec Jagielloni Białystok.

źródło: www.slaskwroclaw.pl
(pd / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2008, 22:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013