D. Szuprytowski: Zawsze może byc lepiej
6 września 2008
W piątkowym meczu w Pucharze Ekstraklasy w zespole Lechii zadebiutował grający na co dzień w Młodej Ekstraklasie Damian Szuprytowski.
- Cieszę się z tego, że mogłem zadebiutować w pierwszej drużynie Lechii. Nie jestem jednak do końca zadowolony ze swojej gry bo przecież zawsze może być lepiej. Wpływ na pewno miała i trema, którą odczuwałem, ponieważ by to mój debiut w seniorach - powiedział Damian Szuprytowski.
- Dobre występy w Młodej Ekstraklasie sprawiły, że otrzymałem swoją szansę w tym spotkaniu. Bardzo się z tego ucieszyłem tym bardziej, iż miało to miejsce przed własną publicznością. Szkoda, że nie udało się wygrać - tłumaczy "Mały".
REKLAMA