Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Marcin Kaczmarek liczy na doping kibiców

11 września 2008

W sobotę piłkarze Lechii w ramach piątej kolejki ekstraklasy zagrają na własnym boisku z Odrą Wodzisław. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30.
- Musimy się odblokować i zapomnieć o przegranych spotkaniach z Polonią Bytom oraz Arką Gdynia i wygrać przed własną publicznością z Odrą Wodzisław Musimy zrobić wszystko żeby zdobyć trzy punkty - powiedział pomocnik Lechii Marcin Kaczmarek

- Na pewno ostatnie porażki nie wpłyną źle na naszą dyspozycję w spotkaniu z Odrą Wodzisław. Wszystko jest w porządku, My ciężko trenujemy, atmosfera w klubie również jest bardzo dobra. Musimy to potwierdzić w sobotę na boisku - przekonuje „Kaka”.

Odra to bardzo nieobliczalna drużyna, ponieważ potrafi na własnym boisku wygrać z Legią a na wyjeździe gubi punkty z teoretycznie słabszym rywalem. Na pewno jednak gdańszczanie nie mogą zlekceważyć zespołu z Wodzisławia gdyż ma on w kadrze kilku doświadczonych piłkarzy.

- Żeby wygrać trzeba zagrać tak jak z Cracovią. Odra na własnym boisku jest bardzo groźna i gra troszeczkę słabiej na wyjazdach. Nie można ich jednak lekceważyć Jesteśmy beniaminkiem oni grają w tej lidze dłużej i na pewno przyjadą powalczyć o trzy punkty - wyjaśnia piłkarz Lechii.

- Mam nadzieję, że kibice nam pomogą swoim dopingiem i wywalczymy komplet punktów - nie ukrywa Kaczmarek.
(pd / lechia.gda.pl) 11 września 2008, 20:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038