Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Kasperkiewicz: Ciągnie mnie do przodu

14 września 2008

20-letni pomocnik Lechii, Piotr Kasperkiewicz, zdobył w sobotę dość nietypową bramkę. Po spotkaniu sam nie był pewien, czy to jego gol.
- Kto jest strzelcem wyrównującej bramki? Myślę, że Łukasz Trałka, ale z tego, co wiem, to powtórki telewizyjne wykazały, że jednak ja. Widziałem tę sytuację tak, że Łukasz uderzał, nabił mnie, piłka zmieniła kierunek i wpadła do bramki. Na pewno bardzo budujące jest to, że przegrywając 0-1 potrafimy zwyciężyć 3-1.

Lechia straciła w sobotę bramkę po "faulu" w wykonaniu Piotra Kasperkiewicza.

- Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Odry Wodzisław po tym, jak ja przytrzymałem piłkę w niedozwolony sposób. Zdecydowałem się, że ten sposób przerwania akcji się nam opłaci, ale przeliczyłem się, bo akurat z tego stałego fragmentu padł gol dla gości. To, oraz kilka inny strat, sprawia, że mój występ w pierwszej połowie nie był zbyt udany.

- Wiem, że zagrałem z Odrą w pierwszym składzie przez niedyspozycję Karola Piątka, ale taki jest sport. Wolałbym grać dlatego, że zasłużyłem na to swoją dyspozycją na treningu, a nie polegać na cudzym nieszczęściu. Ale w sobotę chyba moja gra nie była dla drużyny osłabieniem.

"Kasper" nie jest pewien, czy od teraz będzie strzelał więcej goli. - Jestem przez trenera ustawiany defensywnie, bardziej jestem człowiekiem od "czarnej roboty". To sprawia, że mam bardzo mało okazji do zdobywania bramek. Nie mogę być wszędzie, ale zawsze miałem inklinacje do gry ofensywnej. Ciągnie mnie do przodu, chciałbym strzelać gole.
(ks / lechia.gda.pl) 14 września 2008, 15:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012