Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oświadczenie klubu w sprawie pojemności stadionu

15 września 2008

Pion Organizacyjny "Lechii" Gdańsk wydał specjalne oświadczenie na temat dopuszczalnej pojemności stadionu na meczach ekstraklasy.
W odpowiedzi na liczne zapytania oraz rosnące zainteresowanie oglądaniem meczów Lechii "na żywo" w Gdańsku, chcielibyśmy poinformować, że w ostatnich miesiącach Klub podjął szereg starań mających na celu zwiększenie pojemności obiektu. Jednak nie tylko ze względu na uwarunkowania techniczne stadionu, podczas spotkań klasyfikowanych jako mecze podwyższonego ryzyka mecze "Lechii" na stadionie może oglądać 8200 widzów (większość meczów w Ekstraklasie); natomiast podczas spotkań, które nie są klasyfikowane jako mecze podwyższonego ryzyka - 10 000 widzów (stanowi to zaledwie kilka spotkań w Ekstraklasie); "Lechia", to Klub, za którym stoi tysiące sympatyków. Obiekt przy Traugutta zazwyczaj pęka w szwach, a w momencie startu rozgrywek dostać abonament na sektor: Prosta, czy Trybuna Centralna graniczy prawie z cudem.
Aktualnie także ubolewamy, ale niestety wszystkie karnety na rundę jesienną na sektory: Prosta, Trybuna Skrajna, Trybuna Centralna zostały wyprzedane.

Klub nie prowadzi już też sprzedaży komercyjnej kart wstępu na Trybunę Honorową. Wszystkie abonamenty na ten sektor zostały wyprzedane na długo przed pierwszym gwizdkiem arbitra w Gdańsku.
Karty są przekazywane głównym mecenasom naszego Klubu w ramach milionowych umów reklamowo - sponsorskich, a także innym pomniejszym dobroczyńcom, którzy w ciągu sezonu przekazują na konto Klubu od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. O nabyciu abonamentów decyduje również uczestnictwo w programach lojalnościowych oraz aktywne uczestnictwo w przeróżnych akcjach organizowanych przez Klub.
Ubolewamy, ale ani trybun stadionu, ani Trybuny Krytej z Trybuny Honorową na czele nie da się niestety poszerzyć. Bardzo byśmy chcieli pomóc, ale odpowiadając na państwa telefony, maile i pisma, nie możemy dopuścić do sytuacji, że wydamy więcej kart, niż jest faktycznie miejsc. Później Państwo możecie nie do końca czuć się komfortowo, gdy w momencie wejścia na trybunę okaże się, że zabrakło dla Państwa wolnego krzesełka. My natomiast zostaniemy ukarani za nieprzestrzeganie odpowiednich przepisów.

Podobnie ma się sytuacja z parkingiem za Trybuną Krytą. Ze względu na uwarunkowania terenu może on pomieścić nie więcej niż 20 aut. Przede wszystkim jest tam miejsce dla głównych mecenasów "Lechii", sędziów prowadzących spotkanie, obserwatora i delegata, przedstawicieli PZPN, Ekstraklasy SA, przedstawicieli zespołu gości, przedstawiciela zespołu gospodarzy oraz trenera drużyny gospodarzy, zgodnie z podręcznikiem licencyjnym. Gdańscy piłkarze parkują swoje samochody w innym miejscu.


Galeria zdjęć z meczu Lechia - Odra
(greg / lechia.pl) 15 września 2008, 17:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086