Gdańsk: poniedziałek, 24 września 2018

MESA: Porażka Lechii w Wodzisławiu

15 września 2008

Piłkarze Lechii grający na co dzień w Młodej Ekstraklasie przegrali na wyjeździe z Odrą Wodzisław 0:2.
Gole dla piłkarzy z Wodzisławia padły w drugiej połowie. Bramkarza biało-zielonych pokonali Marcin Malinowski i Aleksander Kwiek.

Pierwsza bramka padła z rzutu karnego po faulu jednego z zawodników Lechii. Skutecznym egzekutorem okazał się Marcin Malinowski.

Na siedem minut przed końcem spotkania fatalny błąd Sebastiana Krysińskiego wykorzystał Aleksander Kwiek i strzałem z 25 metrów w same okienko zapewnił Odrze zwycięstwo.

Po 5 kolejkach podopieczni trenera Tomasza Borkowskiego zajmują w tabeli 12 miejsce.

Odra Wodzisław - Lechia Gdańsk 2:0 (0:0)
M. Malinowski 67'(k), A. Kwiek 83'

Lechia: Małkowski - Weber, Krysiński, Osłowski, Wiech - Kawa (70' Kowalkowski), Pietroń, Szałęga, Kośnikowski (60'Gacek), Zachaczewski (45' Grzywacz), Szuprytowski.