Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Zmiany w czołówce

15 września 2008

Po 6. kolejce Ligi BetONów, podobnie jak w ekstraklasie, w czołówce zrobiło się tłoczno. Prowadzenie na rzecz hubiego stracił ogan, a pozostali depczą im po piętach.
W 6. kolejce zdobycie ponad 20 punktów już nie graniczyło z cudem, udało się to wielu typerom. Dzięki zwycięstwu Śląska i przekonywującej wygranej Lechii wielu z nich mogło sobie dopisać do konta cenne punkty. BetONi wierzyli w BKS, pięć najczęściej typowanych rezultatów sobotniego meczu na Traugutta wskazywało na zwycięstwo Lechii.

Jedynym meczem, który przerósł zdolności typerskie wielu kibiców był pojedynek Wisły z Lechem przy Reymonta. Sensacyjnie wysokie zwycięstwo podopiecznych Franciszka Smudy nad Białą Gwiazdą wytypowała tylko jedna osoba - użytkownik o ksywce krzyzak 1996, który w ten sposób zainkasował 5 z 8 punktów zdobytych w tej kolejce.

Typerem kolejki został Pele_LG zdobywając 21 punktów, w tym dziesięć za poprawne wytypowanie meczu Biało-Zielonych z Odrą. Jeden punkt mniej od niego zdobył hubi, który od wczoraj dzierży żółtą koszulkę lidera Ligi BetONów. Musi jednak uważać, gdyż peleton jest bardzo blisko.

Zapraszamy do typowania 7. kolejki naszej zabawy. Dla najlepszych typerów przewidziano nagrody-niespodzianki. Szczegóły już wkrótce !

Typuj 7. kolejkę
(kko / lechia.gda.pl) 15 września 2008, 23:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.124