Gdańsk: sobota, 31 października 2020

IV liga: Remis z Murkamem Przodkowo (foto)

18 października 2008

Piłkarze rezerw gdańskiej Lechii zremisowali na własnym boisku z Murkamem Przodkowo 1:1.
Po pierwszej połowie podopieczni trenera Marka Szutowicza przegrywali 0:1 po składnej akcji zespołu z Przodkowa.

Na początku drugiej części gry Lechia wyrównała na po strzale Łukasza Andrychowskiego. Mimo wielu okazji piłkarzy z Gdańska wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Marek Szutowicz( trener Lechii II)

- Cieszy mnie ten remis, ponieważ zawsze jest to punkt, który pozwoli na jakiś awans w tabeli. Lepiej zremisować niż przegrać tak jak tydzień temu w Wejherowie z Gryfem.

- Uważam, że jeżeli zagralibyśmy w pierwszej połowie tak samo jak w drugiej to wynik byłby zupełnie inny. To są młodzi chłopcy i oni wciąż muszą się uczyć i nabrać doświadczenia i cwaniactwa w grze.

LECHIA II GDAŃSK – MURKAM PRZODKOWO 1:1
Ł. Andrychowski 49'

LECHIA: Sobański – Sass, Cieszyński, Krysiński, Rąbczyk – Andrychowski, Lis, Kołodko(Arendt), Zejglić(Wiśniewski) – Boszke, Płókarz(Locman)