Gdańsk: piątek, 23 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Zieliński: Mamy swój plan na to spotkanie

18 października 2008

W niedzielnym spotkaniu z Górnikiem Zabrze piłkarze będą chcieli zrehabilitować się za ostatnie porażki i wygrać na własnym boisku z podopiecznymi trenera Kasperczaka.
- Nastroje przed tym meczem są takie same, jak przed każdym innym spotkaniem. Chcemy zagrać dobre zawody przed własną publicznością i pokonać zespół z Zabrza - powiedział trener Lechii Jacek Zieliński.

- Górnik to bardzo ciężki przeciwnik, który prezentuje się dobrze i każdy rywal miał z nimi ciężką przeprawę. Na pewno czeka nas trudny mecz. Mamy swój plan na to spotkanie, ale to czy wypali zależy od tego jak zagra Górnik. Ważne będzie również to jak my zaprezentujemy na boisku - wyjaśnia Zieliński.

Górnik to ciekawy zespół mający w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników i na pewno zrobią wszystko aby w Gdańsku wywalczyć trzy punkty.

- Zabrzanie to solidna drużyna. Na pewno bardzo groźni będą szybcy i dobrzy techniczni napastnicy: Tomasz Zahorski i Przemysław Pitry. Atutem są również skrzydłowi, czyli Madejski i Malinowski oraz środkowi pomocnicy Bajić i Brzęczek. Słabsza jest linia defensywna, która jest troszeczkę słabsza od innych formacji - tłumaczy "Zielek".

- Mam nadzieję, że ostatnie porażki nie wpłyną negatywnie na naszą formę w tym spotkaniu. Wierzę, iż zawodnicy zmobilizują się i będziemy cieszyć się ze zwycięstwa - dodaje były trener Korony Kielce.
(pd / lechia.gda.pl) 18 października 2008, 19:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031