Gdańsk: piątek, 23 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia.mobile od Michalczewskiego

18 października 2008

Podczas meczu Lechii z Górnikiem Zabrze na kibiców, którzy przybędą na stadion czeka kilka cennych niespodzianek.
Przed samym spotkania sympatycy Biało-Zielonych będą mieli okazję otrzymać startery Lechia.mobile od Dariusza Michalczewskiego, który będzie gościem podczas meczu z Górnikiem.

Przed i podczas całego spotkania będzie można spróbować swoich sił w konkursie na najsilniejszy strzał. Do konkursu zaproszą hostessy Orange, które również będą informować o zaletach nowej oferty komórkowej Lechia mobile.

Kolejną niespodzianką będzie możliwość wyjazdy na mecz Premiership. Losowanie odbędzie się w przerwie niedzielnej potyczki. W losowaniu biorą udział wszyscy kibice, którzy zakupili karnet na jesienne mecze Lechii.

Dodatkowo warto również będzie odwiedzić punkty z klubowymi gadżetami. Oprócz wspomnianych już starterów Lechia mobile będzie można zakupić nowe modele zimowych czapek.
(pd / lechia.pl) 18 października 2008, 21:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017