Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Buzała: Trzeba żyć dalej

9 listopada 2008

- Do straty pierwszej bramki nasza gra nie wyglądała tak źle - powiedział lechia.gda.pl były napastnik Lecha Poznań, Paweł Buzała.
- Może, gdyby sędzia gwizdnął dla nas "jedenastkę", to wszystko potoczyłoby się inaczej. Później to jednak Lech miał rzut karny, wykorzystał go i ciężko było się nam podnieść grając z taką drużyną. Ciężko cokolwiek powiedzieć.

- U siebie zawsze trzeba wygrywać, a pokonując takiego rywala jak Lech, dokonalibyśmy czegoś wielkiego i fajnego. Ale cóż, trzeba żyć dalej, trenować i wierzyć, że wszystko się jeszcze odmieni.

Paweł Buzała twierdzi, że Lechii do nawiązania równorzędnej walki z Lechem zabrakło przede wszystkim szczęścia. - Zawsze gramy dobrze, a tracimy przypadkową bramkę. My też mieliśmy sytuacje w pierwszej połowie, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Szczęście na pewno nam nie sprzyja, ale wierzę, że w środę już zacznie.

- Takie mecze, jak nasz najbliższy z ŁKS-em, musimy wygrywać, aby "odskakiwać" bezpośrednim rywalom w walce o utrzymanie. Musimy zrobić wszystko, aby w środę zejść z boiska zwycięsko.

Do tej pory jednak Lechia potrafiła ogrywać u siebie bezpośrednich rywali w walce o zachowanie ligowego bytu. Biało-Zieloni pokonali w tym sezonie m.in. Cracovię, Górnika, czy Odrę. - Zgadza się, ale inaczej na psychikę zawodnika wpływa seria trzech porażek z rzędu. Zobaczymy, jak to będzie.

- Czy Lechia jest w dołku, czy po prostu tak niefortunnie ułożyły się wyniki ostatnich spotkań? Myślę, że to drugie. Z Jagiellonią mogliśmy strzelić pierwsi bramkę, z Legią również ja miałem wyborną sytuację. Gdybyśmy wykorzystali te okazje, to myślę, że nie przegralibyśmy z "Jagą" i Legią. Brakuje nam szczęścia - zakończył Paweł Buzała.
(ks / lechia.gda.pl) 9 listopada 2008, 22:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013