Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Bieniuk: Chciałbym skończyć karierę w Lechii

9 listopada 2008

Mecz Lechii z Lechem obserwował z trybun były piłkarz Lechii, Jarosław Bieniuk. Atmosfera i zmiany na gdańskim stadionie wywarły na obrońcy duże wrażenie.
- Jak podobał mi się mecz? Przede wszystkim podobała mi się cała jego oprawa, gdyż dawno nie było mnie na stadionie Lechii. Pierwsze co przykuło moją uwagę, to były jupitery. Ale również sama atmosfera była niesamowita. A co do gry, to Lech był zdecydowanie lepszy. Wiadomo, że poznaniacy to drużyna budowana od dwóch, trzech lat. W tym sezonie mają walczyć o tytuł. Lechia ma trochę inne cele, co w niedzielę było widać na boisku. Ale tak, jak mówię - mnie dziś mniej interesowało widowisko sportowe, a bardziej cała ta biało-zielona atmosfera.

Jarosław Bieniuk najprawdopodobniej niedługo powróci do polskiej ligi. - Telefony dzwonią, ale daję sobie czas do 1 stycznia. Nie mogę powiedzieć, że przebieram w ofertach, ale są opcje, z których muszę wybrać najkorzystniejszą dla mnie.

Jak wspomniał były obrońca Lechii wcześniej, Biało-Zieloni mają na dziś inne cele niż Lech. Czy te, które obrali sobie gdańszczanie ewentualnie satysfakcjonowałyby Jarosława Bieniuka? - Wiadomo, ze dopóki jeszcze mogę grać w drużynach, które walczą o najwyższe cele, to wolałbym wybrać drużynę, która gra o mistrzostwo Polski. To jest naturalne. Aczkolwiek chciałbym skończyć karierę w Lechii i myśle, że jeszcze zagram nad morzem - zakończył.
(ks / lechia.gda.pl) 9 listopada 2008, 22:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.667