Gdańsk: wtorek, 25 września 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Mila: W moim sercu jest Lechia, a nie Legia

15 listopada 2008

Sebastian Mila w wywiadzie po piątkowym meczu Śląska Wrocław z Legią w Warszawie powiedział otwarcie o swoich sentymentach klubowych.
"Roger" pytany przez dziennikarza serwisu legia.net o sympatię do drużyny z Łazienkowskiej powiedział:

- Nie mam już do Legii żadnego sentymentu. Ten temat dla mnie nie istnieje. To były czasy młodości i to już za mną. Teraz moim klubem jest Śląsk Wrocław, a w moim sercu jest Lechia Gdańsk. To nie jest tak, że obraziłem się na Legię. Po prostu przyjechałem tu kiedyś z Austrią Wiedeń i kibice gwizdali na mnie. To mi się nie spodobało. Niektórzy w Warszawie pewnych rzeczy nie rozumieją i chyba nigdy nie zrozumieją. Dzisiaj już było dość delikatnie. Wiadomo, że jak się gra na wyjeździe, to przecież nie będą klaskać… To jest normalna sprawa i jesteśmy na to przygotowani. Jesteśmy profesjonalistami i nie możemy się dać sprowokować. Jakakolwiek gestykulacja w kierunku kibiców byłby nieładna.
(mik / lechia.gda.pl) 15 listopada 2008, 12:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040