Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Snajper Wisły nie strzelił tylko Lechii

15 listopada 2008

Lechia Gdańsk jest jedynym klubem w ekstraklasie, któremu Paweł Brożek nie strzelił jeszcze bramki - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
- Mam nadzieję, że w sobotę się to zmieni - mówi snajper mistrzów Polski.

Pozostałym klubom występującym w tym sezonie w ekstraklasie Brożek strzelił już przynajmniej jednego gola. Ulubionym przeciwnikiem 25-letniego napastnika jest Lech, któremu w trakcie kariery wpakował już osiem bramek, pięciokrotnie trafiał do siatki GKS Bełchatów i Polonii Warszawa. Do kompletu brakuje mu tylko Lechii.
- To przez to, że gdański klub nie grał ostatnio w ekstraklasie - mówi Brożek.

W środę lider ligowych strzelców odetchnął z ulgą. Zanim trafił do siatki Odry Wodzisław, zmarnował dwie dogodne okazje. Kibice Wisły już obawiali się, że zobaczą powtórkę spotkania z ŁKS Łódź, w którym "Brozio" zepsuł trzy świetne okazje, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

- My też się tego baliśmy. Dobrze, że w końcu przełamaliśmy obronę Odry i zdobyliśmy trzy punkty. Zeszło z nas ciśnienie, obciążenie psychiczne. Byliśmy od gospodarzy wyraźnie lepsi i brak zwycięstwa w takim meczu bolałby podwójnie - przekonuje snajper.

Teraz wiślacy myślą tylko o meczu z Lechią.
- Nie ma co ukrywać, że jesteśmy faworytem. Mam nadzieję, że stworzymy tyle sytuacji co w poprzednich meczach, ale będziemy bardziej skuteczni. W sobotę chcemy oszczędzić nerwów naszym kibicom - kończy Brożek.
(mg / Przegląd Sportowy) 15 listopada 2008, 15:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.009