Gdańsk: wtorek, 25 września 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Zieliński: Atmosfera na trybunach? - Rewelacja!

15 listopada 2008

Po porażce z Wisłą bardzo niezadowolony był trener Lechii Jacek Zieliński. Szkoleniowca gości był jednak pod wrażeniem atmosfery jaka panowała na trybunach.
- Żeby sprawić jakąkolwiek niespodziankę z takim zespołem jak Wisła trzeba wykazać determinację, konsekwencję taktyczną i mieć trochę szczęścia - powiedział na konferencji szkoleniowiec Biało-Zielonych Jacek Zieliński.

- Determinacji nam nie brakowało, do siedemdziesiątej minuty brakowało szczęścia, po stracie bramki zabrakło nam też konsekwencji. Z Wisła nie można grać otwartej piłki, widać było ogromną głupotę w końcówce - przyznaje Zieliński.

- Cieszę się, że zespół nabierał wiarę przez te kilkadziesiąt minut, że można dobrze grać z zespołami z czołówki. Mieliśmy po jednej dobrej sytuacji bramkowej w każdej połowie. O błędach porozmawiamy w szatni, a nie tutaj, publicznie. Wisła zmieniła sposób gry po przerwie, spychała nas coraz bardziej. Trudniej nam było przejąć piłkę i wyprowadzić kontrę - wyjaśnia były opiekun Korony Kielce.

Trenera Lechii poproszono też o skomentowanie atmosfery meczowej, związanej z meczem przyjaźni.

- Piłkarze mocno się starali, było sporo mocnych starć. Wisła nie może sobie pozwolić na stratę punktów z beniaminkiem. Nie sądzę więc, by w meczach przyjaźni to co na trybunach przekładało się na to co na boisku. Chciałbym sam wyjść na boisko i zagrać, gdy widzę taką atmosferę i doping. Przyjemnie byłoby wyjść i zagrać. Rewelacja! - nie ukrywa "Zielek".

źródło: www.wislakrakow.com
(pd / lechia.gda.pl) 15 listopada 2008, 21:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012