Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Rogalski: Posypało się. Klasa Wisły, błędy Lechii

15 listopada 2008

Zdaniem Macka Rogalskiego o porażce w głównej mierze zadecydował rzut karny, podyktowany za faul Bąka na Pawle Brożku.
- Konsekwentnie graliśmy do 60 minuty, lecz później rzut karny z prowokowany przez Mateusza Bąka sprawił, że posypało się. Sił nam nie zabrakło, jestem tu pod wrażeniem całego naszego zespołu. W poprzednich spotkaniach rzeczywiście sił nam brakowało w końcówkach meczu, ale dzisiaj wszyscy byli wybiegani, każdy chciał się pokazywać do piłeczki. O porażce zadecydowała klasa Wisły oraz nasze indywidualne błędy. Dwa rzuty karne skądś się biorą.

Rogalski odniósł się do trzech porażek po 0:3 z Legią, Lechem i Wisłą.

- Trudno się tu doszukiwać jakichś ideologii, jakiś przypadek tak zadziałał. Ciężko oceniać tych trzech przeciwników. Wisła dziś średnio sobie radziła do tego karnego, Legia strzeliła szybko nam dwie bramki, to nas zupełnie podłamało. Z Lechem straciliśmy bramkę do szatni, W Krakowie najdłużej się broniliśmy, Wisła najmniej nas zaskoczyła. Doświadczenia z silnymi przeciwnikami na pewno dodatkowo nas mobilizują

- Było to dla mnie duże przeżycie. Radowałem się cały mecz, byłem szczęśliwy, że mogą brać udział w takim widowisku. Tym bardziej że grało mi się dziś naprawdę dobrze- ocenił pomocnik Lechii atmosferę podczas meczu przyjaźni.

źródło: Canal +
(greg / lechia.gda.pl) 15 listopada 2008, 21:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.081