Gdańsk: wtorek, 25 września 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Skorża: Zmiany dały pozytywny impuls

15 listopada 2008

Po meczu zadowolony z gry i z wyniku był szkoleniowiec Białej Gwiazdy Maciej Skorża. Jedyna rzecz, która go zmartwiła to słaba skuteczność jego zawodników.
- W pierwszej połowie za bardzo wzięliśmy sobie do serca, że to mecz przyjaźni, zabrakło nam pazerności przy zdobywaniu bramek i skuteczność była zerowa. Do tego "dołożyliśmy" do tego stworzenie sytuacji przez Lechię - powiedział po meczu szkoleniowiec Wisły.

Na początku drugiej połowy trener Skorża wprowadził Piotra Brożka i Tomasa Jirsaka, którzy zastąpili Mauro Cantoro i Marka Zieńczuka.

- Zmiany w przerwie dały pozytywny impuls. Symptomatyczne jest, jak drużyna zareagowała po strzelonej pierwszej bramce. Nagle to ciśnienie i nerwy zeszły i na bramkę Lechii sunęły akcja za akcją - tłumaczy były opiekun Amiki Wronki.

- Zawodnicy nie bali się gry, wygrywali pojedynków jeden na jeden, poczuli się pewnie, grali swobodnie. Cieszę, się, że mimo bardzo słabej skuteczności zdobywamy punkty i bramki - tłumaczy trener wiślaków.

- To, że Mariusz Pawełek znów nie puścił bramki również cieszy, podobnie jak dobra gra Marcelo. Pawłowi wyszła podcinka przy drugim rzucie karnym. Cieszę się, że strzelił dwie bramki. Ma dwanaście bramek w czternastu meczach, to bardzo dobra statystyka - - przyznaje Skorża.

Szkoleniowiec Wisły odniósł się do atmosfery jaka panowała na stadionie.

- To co nietypowe i niecodzienne, czyli oprawa. Taki mecz przyjaźni przynajmniej raz w sezonie to coś naprawdę fajnego. Zachowanie kibiców jest godne podkreślenia i uwagi, atmosfera była wyśmienita - nie ukrywa były asystent Pawła Janasa w reprezentacji Polski.


źródło: www.wislakrakow.com
(pd / lechia.gda.pl) 15 listopada 2008, 21:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.106