Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mateusz Bąk przyznaje się do błędu

15 listopada 2008

Zawiedziony wynikiem spotkania był golkiper Lechii Mateusz Bąk, który przyznał się, że przy pierwszej sytuacji mógł zachować się inaczej.
- Chcieliśmy coś tu ugrać i udawało nam się to do minuty, w której sędzia podyktował pierwszy rzut karny. W pierwszej połowie było kilka groźnych sytuacji Wisły, w drugiej na początku nie było takich sytuacji, dopiero ta, po której straciliśmy bramkę - przyznał po meczu Mateusz Bąk.

- W pierwszej połowie nawet mogliśmy coś strzelić. Wszystko jednak runęło jak domek z kart po jednej mojej błędnej decyzji. Z jednej bramki zrobiły się nagle trzy. W ostatnich dwudziestu minutach Wisła siadła na nas, przeważała, nie mieliśmy nic do powiedzenia - nie ukrywa "Bączek".

Mateusz nie miał również wątpliwości, co do sytuacji z sześćdziesiątej dziewiątej minuty kiedy sfaulował w polu karnym Pawła Brożka i sędzia podyktował karnego.

- Rzut karny biorę na siebie, to była moja zła decyzja. Sędzia słusznie podyktował tą jedenastkę. Wydaje mi się, że mogliśmy utrzymać 0:0 do końca, gdyby tego karnego nie było. Rozpędem wbiłem się w Pawła Brożka, mogłem go jakoś mijać, mogłem zostać w bramce, podjąłem błędną decyzję. Czasem wystarczy jeden błąd w dobrym meczu i jest po wszystkim - uważa Mateusz Bąk.

- Atmosfera była wspaniała. Na takie mecze warto czekać, warto je grać. Dwa wielkie zaprzyjaźnione kluby. Gdy urosną jeszcze dwie takie piękne trybuny to za kilka lat doczekamy się jeszcze lepszego dopingu. Ale dzisiaj było wspaniale - mówi były bramkarz Jantaru Pruszcz Gdański.

źródło: www.wislakrakow.com
(pd / lechia.gda.pl) 15 listopada 2008, 22:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056