Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Zieliński: Komplet punktów do końca sezonu

22 listopada 2008

Szkoleniowiec Jacek Zieliński po meczu derbowym Arką Gdynia, w Pucharze Ekstraklasy, zapowiedział, że w najbliższych trzech meczach jego celem jest komplet zwycięstw.
- Naszym celem w trzech kolejnych spotkaniach jest dziewięć punktów. Gramy u siebie z Piastem i z Legią, jedziemy do Łodzi i naszym celem są trzy zwycięstwa, co jest dla nas jak najbardziej do zrealizowania. Chcę, żeby piłkarze w to uwierzyli i zrobię wszystko, aby tak się stało - mówi optymistyczny trener Zieliński.

W tym sezonie Lechia najlepszą passę zanotowała w kolejkach 7-9, kiedy to Biało-Zieloni zdobyli 7 punktów (remis z Polonią W., wygrane z Arką i Górnikiem).

Po raz ostatni serię trzech meczów i trzech zwycięstw zanotowali lechiści w maju 2008. W rozgrywkach o mistrzostwo II ligi kolejno wygrali po 1:0 z: Kmitą Zabierzów, GKS-em Katowice oraz Zniczem Pruszków.

W sezonie 1995/96 Lechia-Olimpia Gdańsk wygrała trzy pierwsze mecze na szczeblu ekstraklasy.
(greg / lechia.gda.pl) 22 listopada 2008, 11:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047