Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zadaszone trybuny i ogrzewane sektory zimą

30 listopada 2008

Wg Ekstraklasy SA PZPN powinien zaostrzyć wymogi licencyjne dla klubów.
Piękne, kompletnie zadaszone stadiony z dmuchawami, które w zimie grzeją zmarzniętych kibiców, toalety z prawdziwego zdarzenia, zamiast drzew, względnie muru z odpadającym tynkiem, wreszcie restauracje i kawiarnie, gdzie w ludzkich warunkach, a nie na kolanach, będzie można zjeść kiełbasę i napić się ciepłej herbaty. Właśnie tak, już wkrótce, będzie na piłkarskich obiektach w Polsce - pisze "Przegląd Sportowy".

- PZPN już powinien zaostrzyć przepisy licencyjne dotyczące stadionów. Do tej pory mówiliśmy o sztucznym oświetleniu i podgrzewanych płytach, a teraz trzeba stawiać nacisk na całkowite zadaszenie trybun i ogrzewanie sektorów w zimie. Kiedy mecz ogląda się w cieple, to nawet mróz nie przeszkadza - mówi Jacek Masiota, szef rady nadzorczej Ekstraklasy SA i członek zarządu PZPN.
(greg / Przegląd Sportowy) 30 listopada 2008, 10:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066