Gdańsk: wtorek, 27 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kowalczyk nie zagra w Lechii

13 grudnia 2008

Nie chodzi tu jednak o napastnika Biało-Zielonych Macieja Kowalczyka. Sprawa dotyczy obrońcy Odry Wodzisław Jacka Kowalczyka.
Działacze Lechii starali się pozyskać zawodnika Odry Wodzisław. Ostatecznie Kowalczyk jednak nie zagra w Gdańsku, ponieważ przedłużył kontrakt z klubem z Wodzisławia.

- Kręciło się dwóch menedżerów obok niego. Jeden negocjował z nami kontrakt, a drugi z Odrą. Ostatecznie piłkarz został w Wodzisławiu - tłumaczy dyrektor Lechii, Błażej Jenek.

Gdańszczanie nadal poszukują nowych zawodników. W styczniu z Lechią treningi ma podjąć środkowy obrońca Bałtyku Gdynia, Łukasz Wróbel. Nie jest to jedyny kandydat do gry w zespole prowadzonym przez trenera Jacka Zielińskiego.

- Badania medycznie pomyślnie przeszedł Marko Bajić, który w poprzednim sezonie grał w Górniku Zabrze. Teraz analizujemy jego przydatność pod względem sportowym. Interesują nas z pewnością dwaj piłkarze Korony Kielce Mariusz Zganiacz i Hernani. Pozyskanie tych zawodników będzie jednak bardzo trudne - przyznaje Jenek.

Rafał Gajewski
(pd / Dziennik Bałtycki) 13 grudnia 2008, 14:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046