Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sportdata nowym partnerem Lechii

12 stycznia 2009

Lechia podpisała umowę dotyczącą wdrożenia systemu sprzedaży i kontroli biletów. W pełni nowoczesny system dostarczy firma Sportdata, która będzie również czuwała nad jego prawidłowym funkcjonowaniem.
Niedawno na stadionie Lechii pojawiły się bramofurty oraz specjalistyczny system monitoringu. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie systemu obsługi kibiców, a konkretnie sprzedaży i kontroli wejściówek.

- Zależy nam, aby w jak najkrótszym czasie maksymalnie usprawnić dystrybucję biletów. Przyjęte rozwiązania pozwolą nam w najbliższej przyszłości uruchomić sprzedaż biletów on-line, udoskonalić elektroniczną kontrolę wejściówek i zintegrować cyfrową rejestrację video z osobami wchodzącymi na stadion. Nie muszę mówić, że nie pozostanie to bez wpływu na bezpieczeństwo na obiekcie - powiedział prezes Lechii Maciej Turnowiecki.

- Do inauguracyjnego meczu na Baltic Arenie nie zostało wcale wiele czasu. Musimy się do tego stale przygotowywać nie tylko na niwie sportowej, ale i organizacyjnej - powiedział dyrektor klubu Błażej Jenek.

- Dla wszystkich będzie to spora nauka, ale pomni doświadczeń z uruchomieniem bramofurt jesteśmy przekonani, że wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań sprzedaży biletów przebiegnie równie bezproblemowo - dodaje Jenek.

Montaż systemu rozpocznie się już w najbliższym czasie. Systematycznie będą do niego dodawane kolejne elementy, które wpływać będą na wygodę i bezpieczeństwo na stadionie.
(pd / lechia.pl) 12 stycznia 2009, 17:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047