Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rośnie kolejka po Kosznika. Dołączył Bełchatów

13 stycznia 2009

Kolejny, po Cracovii Kraków, klub polskiej ekstraklasy zgłasza chęć pozyskania piłkarza gdańskiej Lechii Rafała Kosznika.
Po udanej rundzie jesiennej w wykonaniu "Kosy", lewy obrońca Biało-Zielonych pojawił się na celowniku GKS Bełchatów. Tak było, gdy trenerem tego zespołu był jeszcze Paweł Janas, ale również nowy szkoleniowiec bełchatowian Rafał Ulatowski chciałby w swoim zespole piłkarza Lechii.

- Jacek Popek, etatowy lewy obrońca Bełchatowa, przechodzi rehabilitację, więc ktoś na tę pozycję na pewno by się przydał. Wspomniany lewy obrońca Lechii Gdańsk jest na wznoszącej fali i na pewno znajduje się w kręgu moich zainteresowań. Jest pierwszy na swej pozycji, ale przyglądamy się także innym kandydatom - mówi nowy trener GKS, Ulatowski.
(mik / Piłka Nożna) 13 stycznia 2009, 18:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077