Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jacek Zieliński o zgrupowaniu w Kętrzynie

13 stycznia 2009

Piłkarze Lechii przebywający na obozie w Ketrzynie mają dobre warunki do treningów. Nikt z uczestniczących zawodników nie uskarża się na żadne urazy. Trener Zieliński ma więc powody do zadowolenia.
- To prawda. Jeżeli chodzi o obiekty wszystko mamy w bezpośredniej bliskości – boisko, halę sportową i siłownię. Hotel też bardzo nam odpowiada nie możemy więc narzekać. Jeżeli już miałbym znaleźć jakiś mankament to był nim dzisiaj mroźny wiatr - powiedział dla oficjalnego serwisu lechia.pl trener Jacek Zieliński.

- Jeżeli chodzi o udział w treningach to mamy stu procentową frekwencję. Wszyscy są zdrowi i nikt nie narzeka na najmniejsze nawet dolegliwości. Razem z drużyną dotarł na obóz Marko Bajić. W chwili obecnej lada moment spodziewamy się przyjazdu Łukasza Surmy - cieszy się szkoleniowiec Biało - Zielonych.

Piłkarze z Gdańska w Kętrzynie będą przebywać do 20 stycznia. Na zakończenie piłkarze rozegrają sparing z zespołem Granicy Kętrzyn.

- Całe zgrupowanie w Kętrzynie przeznaczamy przede wszystkim na odpowiednie przygotowanie fizyczne. Przewidzieliśmy też dwie gry wewnętrzne podczas których dopracowywać będziemy elementy taktyczne - wyjaśnia szkoleniowiec Lechii.

- Nie mieliśmy w planie żadnego sparingu, ale serdeczne przyjęcie miejscowych spowodowało zmianę planów i 20 stycznia zagramy mecz z Granicą - informuje na zakończenie były opiekun Legii.
(pd / lechia.pl) 13 stycznia 2009, 20:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025