Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kosznik blisko Bełchatowa, Piotrowski blisko Lechii

22 stycznia 2009

Bardzo możliwe, że Lechię jeszcze w tym oknie transferowym opuści Rafał Kosznik. Biało-zielonych wzmocni zaś najprawdopodobniej Paweł Piotrowski.
Kosznika bardzo chce w swojej drużynie Rafał Ulatowski, trener GKS Bełchatów. Kontrakt "Kosy" z Lechią wygasa za pół roku, a negocjacje na temat nowej umowy utknęły w miejscu. Kością niezgody jest... wysokość prowizji dla menadżera, Przemysława Erdmana, który od dwóch miesięcy reprezentuje interesy Kosznika.

- Żądania menadżera są zbyt duże - nie ukrywa prezes Lechii Maciej Turnowiecki. Inna sprawa, że gdański klub mógł osiągnąć porozumienie z piłkarzem wcześniej, gdy tan jeszcze menadżera nie miał, a na podwyżkę zasłużył postawą na boisku.

Lechia zażądała za transfer 400 tysięcy złotych. Bełchatów daje 150 tysięcy. Kompromis mimo wszystko jest blisko.

Lechię wzmocni zaś najprawdopodobniej Paweł Piotrowski. Obecny pracodawca piłkarza Orzeł Trąbki Wlk. ostatecznie zszedł w negocjacjach z Lechią z ceny i oba kluby są już bliski porozumienia.
(mik / Fakt) 22 stycznia 2009, 16:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058