Gdańsk: sobota, 24 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ubezpiecz się z Lechią

12 lutego 2009

Lechia Polisa to nazwa nowego programu lojalnościowego uruchomionego w środę przez gdański klub. Jest on realizowany wspólnie z firmą STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.
Jest to kolejny program lojalnościowy skierowany do sympatyków Lechii. Wcześniej uruchomiona była telefonia komórkowa - lechia mobile i system wzajemnych pożyczek i depozytów - Kokos.

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi to wieloletni partner gdańskiego klubu, który do tej pory zajmował się m. in. ubezpieczaniem zawodników gdańskiej Lechii.

Na tym programie przygotowanym przez klub z Gdańska skorzystają wszyscy. Kibice uzyskają preferencyjne warunki, klubowy partner poszerzy rynek a Lechia uzyska dodatkową gratyfikację ponieważ STBU zagwarantowało przekazanie dla klubu 10% składki z każdej polisy zawartej przez sympatyka Biało-Zielonych.

- To kolejny projekt rozwijający naszą ofertę. Programy lojalnościowe są bardzo popularne szczególnie w przypadku futbolu brytyjskiego. U nas dopiero raczkują, ale my w tym zakresie zaliczamy się do krajowych liderów. Funkcjonuje klubowa telefonia komórkowa oraz system wzajemnych pożyczek i depozytów Kokos - powiedział dyrektor klubu Błażej Jenek.

- Po ubezpieczeniach w ramach LechiaPolisa przyjdzie czas na wprowadzenie kolejnych naszych pomysłów realizowanych wspólnie z bankiem i bukmacherem. Zapraszamy kibiców do skorzystania z programu ubezpieczeniowego za pośrednictwem serwisu Lechia.pl - dodaje Jenek.

Zadowolona z podpisania umowy z klubem jest również firma STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

- Nowa oferta dedykowana dla kibiców Lechii to efekt dotychczasowej współpracy z klubem. Dzięki reklamom STBU pojawiającym się na stadionie przy ul. Traugutta odnotowaliśmy wzrost zainteresowania oferowanymi przez nas produktami ze strony pracowników i kibiców klubu - powiedział Krzysztof Rybowski reprezentujący firmę STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.

- Stąd wspólny pomysł na rozszerzoną ofertę, dzięki której każdy fan gdańskiej drużyny będzie mógł zawrzeć na dogodnych warunkach ubezpieczenie komunikacyjne, mieszkaniowe, wypadkowe, turystyczne i wiele innych - dodaje pan Krzysztof.

- Co ważne, korzystając z naszej oferty oprócz korzystnych stawek oraz optymalnego zakresu ubezpieczenia kibic wesprze klub dziesięcioma procentami opłaconej przez siebie składki, która trafi do Lechii za naszym pośrednictwem - wyjaśnia Rybkowski.

- Najłatwiej skorzystać z LechiaPolisa można poprze oficjalny serwis internetowy Lechia.pl lub udać się do sopockiego biura STBU z ważnym karnetem lub biletem na mecze gdańskiej drużyny - zakończył przedstawiciel STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi.
(pd / lechia.gda.pl) 12 lutego 2009, 18:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014