Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Łukasz Trałka zagra w Polonii już wiosną

12 lutego 2009

Ja podaje "Gazeta Wyborcza" po wielu zwrotach sytuacji Lechia doszła do porozumienia z Polonią w sprawie transferu Łukasza Trałki. Pomocnik Lechii zagra w Polonii już w rundzie wiosennej.
Obie strony ustaliły wszystkie szczegóły i do zaklepania transferu potrzebne są już tylko podpisy na umowie. Do wymiany dokumentów ma dojść, drogą faksową, w czwartkowy wieczór.

- Rzeczywiście dogadaliśmy się z Lechią, Trałka będzie naszym piłkarzem już od rundy wiosennej - powiedział na łamach "Gazety Wyborczej" prezes Polonii Józef Wojciechowski.

Co ciekawe o całej sytuacji nie wie na razie sam piłkarz.

- Na razie nie wiem na czym stoję. Pewnie jak wyląduję w Turcji dostanę informację czy mam jechać do Belek (tam ma obóz Lechia) czy do Antalyi (miejsce pobytu Polonii) - podkreślił zdziwiony Trałka.

Wcześniej Polonia podpisała z Trałką umowę, która miała obowiązywać od nowego sezonu. Na podobnych zasadach w przeciwną stronę podąży Krzysztof Bąk. Porozumienie w sprawie Trałki oznacza, że prawdopodobnie Bąk także zmieni barwy klubowe już zimą.
(pd / Gazeta Wyborcza) 12 lutego 2009, 20:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040