Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2024
AKTUALNOŚCI

Kapitan Lechii nie zagra. Kto go zastapi?

27 lutego 2009

W sobotnim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław w zespole Lechii nie zobaczymy na boisku kapitana zespołu Karola Piątka.

Pomocnik Biało-Zielonych, podczas przygotowań do rundy wiosennej zmagał się z kontuzją musi pauzować z powodu czterech żółtych kartek.

- Nawet gdybym był gotowy, to nie mógłbym wystąpić w tym meczu, bo mam cztery żółte kartki. Jest to szczęście w nieszczęściu, bo mam kontuzję przed meczem, w którym i tak bym nie wystąpił na sto procent - wyjaśnia w rozmowie z naszym serwisem Piątek.

- Decyzja, czy w jakimś stopniu będę potrzebny drużynie w drugim meczu z Ruchem Chorzów należy do trenera. Muszę nadrobić zaległości, które straciłem w okresie przygotowawczym nie trenują - przyznaje „Carlos”

Kapitan Lechii zdaje sobie sprawę jak ważne dla zespołu jest spotkanie z drużyną Śląska.

-Jest to bardzo ważny mecz i interesuje nas tylko zwycięstwo. Tak właśnie powinniśmy podejść do tego spotkania i myślę, że jeśli zrealizujemy wszystkie zagrania taktyczne i będziemy grali na swoim najwyższym poziomie, to jesteśmy w stanie wygrać ze Śląskiem - nie ukrywa Piątek.

- Trzy punkty, w jakimś stopniu pomogłyby nam w utrzymaniu się w ekstraklasie - dodaje zawodnik Lechii.

Kto zastąpi w roli kapitana Karola Piątka? Czytelnicy lechia.gda.pl w sondażu na kapitana najwięcej głosów oddali na Mateusza Bąka i Pawła Pęczaka.

Zobacz wyniki sondażu na kapitana Lechii w rundzie wiosennej
(pd / lechia.gda.pl) 27 lutego 2009, 07:09
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033