Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Płatek: Graliśmy pod wielką presją

14 marca 2009

Po meczu zadowolenia z trzech punktów nie krył trener Cracovii Artur Płatek. Jednak szkoleniowiec "Pasów" przyznał, że po pierwszej połowie w szatni było bardzo nerwowo.
- Dziękuję moim zawodnikom i przepraszam ich za to, co usłyszeli w szatni, bo to było naprawdę niecenzuralne. Po pierwszej połowie miałem w szatni naprawdę zszargane nerwy, bo to co sobie zakładaliśmy przed meczem, zupełnie nie było widać na boisku. Było dużo przypadku, chaosu, a było to spowodowane tym, że graliśmy pod wielką presją - powiedział na konferencji prasowej trener gospodarzy Artur Płatek.

- Także wczorajsze wyniki ŁKS-u i Jagiellonii mogły mieć na to wpływ. Gra o utrzymanie jest zupełnie inna, niż o pozostałe cele i ta presja jest naprawdę większa. W przerwie padło kilka ciężkich słów i zespół pokazał charakter. Szybko zdobyliśmy dwie bramki i zaczęliśmy grać, kombinować. Potem 3:0. Kartka Mierzejewskiego za uderzenie, nie widziałem tego zdarzenia - dodaje szkoleniowiec Cracovii.

źródło: www.cracovia.pl
(pd / lechia.gda.pl) 14 marca 2009, 22:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.089