Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Zieliński: Cracovia wygrała zasłużenie

14 marca 2009

Po meczu z Cracovią, niewesołą minę miał trener Biało-Zielonych Jacek Zieliński, który przyznał, że jego zespół miał na koncie za dużo strat w tym spotkaniu.
- Trudno myśleć o korzystnym rezultacie, gdy w trakcie meczu ma się kilkadziesiąt banalnych strat. Tylko początek był dobry, bo skutecznie odbieraliśmy piłkę Cracovii, trudno było jednak stworzyć sobie klarowne sytuacje z przodu. Przy pierwszej bramce popełniliśmy fatalny błąd - przyznał po meczu szkoleniowiec Lechii.

- Potem z Cracovii zeszło ciśnienie, do tego doszedł aplauz publiczności i gospodarze grali składniej. Mieliśmy kłopoty z zatrzymywaniem tych akcji. Skończyłoby się 3:0, ale dobrze, że zdobyliśmy bramkę, bo u siebie wygraliśmy 2:0. Mimo to ta porażka to fatalny dla nas wynik, bo liczyliśmy przynajmniej na remis - dodaje "Zielek".

- Cracovia wygrała zasłużenie. Po pierwszej połowie widzieliśmy szanse, by powalczyć o dobry rezultat, nawet o zwycięstwo, Szkoda, bo mieliśmy kilka swoich okazji po stałych fragmentach gry, ale niestety nie udało się ich wykorzystać - zakończył były opiekun Korony Kielce.

źródło: www.cracovia.pl
(pd / lechia.gda.pl) 14 marca 2009, 22:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.070