Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tomasz Dawidowski znów zerwał więzadła

15 marca 2009

Wychowanek Lechii Gdańsk Tomasz Dawidowski po raz czwarty podczas swojej kariery pikarskiej zerwał więzadła w kolanie!
W czerwcu kończy się kontrakt Tomasza Dawidowskiego w Wiśle. Jest już jednak niemal pewne, że zawodnik ten nie wystąpi już w wiślackiej koszulce. W sobotę podczas treningu drużyny Wisły występującej w Młodej Ekstraklasie Dawidowski doznał poważnej kontuzji - zerwania więzadeł krzyżowych kolana.

To to samo kolano, z którym zawodnik miał problemy przechodząc do Wisły z Amiki Wronki w połowie 2004 roku. Z Wisłą podpisał pięcioletni kontrakt, ale po tym urazie, oraz na skutek problemów pozasportowych i pozazdrowotnych, nigdy już nie wrócił do normalnej dyspozycji. W ciągu pięciu lat zaliczył kilkanaście marginalnych występów w pierwszej drużynie. Dwa lata temu Wisła próbował rozwiązać kontrakt z Dawidowskim, jednak zawodnik nie zgodził się na takie rozwiązanie, argumentacji Wisły nie podzielał też PZPN.

Największymi sukcesami Tomasza Dawidowskiego była kilkuminutowa gra przeciwko Beitarowi Jerozolima i Barcelonie oraz zdobycie w zeszłym sezonie mistrzostwa Młodej Ekstraklasy z drugą drużyną Wisły.

źródło: wislakrakow.com
(mik / lechia.gda.pl) 15 marca 2009, 13:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056